Maria Jakuszko - Stasiowska - psycholog, coach, psychoterapeutka

Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Podyplomowe Studium Coachingu SWPS i Laboratorium Psychoedukacji oraz Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Jestem w trakcie pięcioletniego Kursu Psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii, przygotowującego do samodzielnego prowadzenia psychoterapii indywidualnej, rodzinnej, par i grupowej w zakresie podejścia systemowo- ericksonowskiego poszerzonego o podejście psychodynamiczne oraz poznawczo-behawioralne. Kurs posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W pracy bliska mi jest integracja podejść psychoterapeutycznych.

Swoje doświadczenie zawodowe (psychologiczne i terapeutyczne) zdobywałam, stażując i pracując przez kilka lat pod superwizją w następujących placówkach: Akademicki Ośrodek Psychoterapii UW, SWZPZPOZ w Warszawie (Szpital Nowowiejski), Centrum Zdrowia Dziecka, Fundacja Dzieci Niczyje, Centrum CBT w Warszawie, Centrum Wspomagania Rozwoju Dziecka w Łukowie. Od 2010 roku prowadzę własną działalność psychologiczną, terapeutyczną i coachingową.

Oferuję konsultacje psychologiczne, szeroko rozumianą pomoc psychologiczną (poradnictwo, wsparcie, interwencje kryzysowe, psychoedukację), psychoterapię, coaching oraz warsztaty rozwoju osobistego.

Mam 37lat, jestem mężatką i mamą. Moją życiową pasją jest praca z ludźmi oraz aktorstwo. Oba te obszary, łączy duża ciekawość drugiego człowieka i jego niepowtarzalnego wewnętrznego świata. Realizując swe pasje zostałam dyplomowanym psychologiem, coachem i aktorką. Po wielu latach nauki i pracy nad sobą zdałam również państwowy egzamin eksternistyczny dla aktorów dramatu w ZASP. Jestem dobrym przykładem na to, że, mimo wielu trudności, można i warto spełniać swoje marzenia.

Kontakt: 693 617 113, gabinetmariajakuszko@gmail.com, www.mariajakuszko.pl

Script logo