Piotr Gajdek- psycholog, psychoterapeuta Gestalt

Piotr Gajdek- psycholog, psychoterapeuta Gestalt i Core Energetics (więcej o metodzie pracy z ciałem na www.coreenergeticspolska.com)

Jestem absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, a także Instytutu Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.   

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Uzależnień w Warszawie, gdzie prowadziłem psychoterapię indywidualną i konsultacje psychologiczne osób dorosłych. 

Zajmuję się psychoterapią osób z zaburzeniami nerwicowymi, zaburzeniami osobowości, depresją, zaburzeniami psychosomatycznymi, DDA/DDD. Pracuję także on line.

Wierzę w moc psychoterapii, gdyż z osobistych doświadczeń widzę jak bardzo może ona zmienić świadomość, charakter i jakość życia.

Zawodowo pasjonuję się pracą z ciałem w podejściu bioenergetycznym Core Energetics (http://www.coreenergeticspolska.com/pl/) i kształcę się w tym kierunku, aby móc pomagać moim klientom łącząc w pracy psychoterapeutycznej techniki werbalne z technikami ekspresji poprzez ruch fizyczny i głos.

Prywatnie realizuję się w sporcie i prowadzeniu własnego gospodarstwa ekologicznego.

Kontakt: 500 855 552, piotrgajdek@hotmail.com

Script logo