PRZEPŁYW OBFITOŚCI, czyli o tym jak nasza DROGA ŻYCIOWA łączy się z karierą zawodową


"Każda duchowa tradycja nauczała, że sukces w życiu człowieka zależy od odnajdowania Drogi i ignorowania zewnętrznych rzeczy, które od niej
odciągają".

Deepak Chopra


Dla wielu ludzi sukces to zdobywanie awansów, bogactwa, czy sławy. Jednak czy możemy być szczęśliwi, jeśli droga, którą kroczymy nie jest zgodna z naszymi pasjami, wartościami czy przesłaniem, które chcemy wyrazić? Istotą sukcesu jest wybieranie takich aktywności i celów w życiu, które przynoszą radość, spełnienie, samorealizację - zarówno na ścieżce zawodowej, jak i w osobistym rozwoju. Wówczas, to co w naszym wnętrzu, harmonizuje z tym co urzeczywistniamy w życiu. Daje nowe siły by tworzyć, realizować pomysły, inspirować zmiany, poszukiwać tego co w każdym wyjątkowe i otworzyć się na obfitość.
Prawdziwa Droga zapisana jest w sercu, a podążanie nią jest możliwe dla każdego. Serdecznie zapraszam na warsztaty według autorskiego programu opartego na coachingu życiowym, doradztwie zawodowym i komunikacji empatycznej.

Warsztaty adresowane do osób, które:
✔ potrzebują odkryć co chcą robić w życiu,
✔ odnalazły już to co chcą robić w życiu, ale potykają się o przeszkody uniemożliwiające im podążanie swoją Drogą w pełni;
✔ podążają już swoją Drogą, lecz potrzebują wzmocnienia i nowych inspiracji.

Podczas warsztatów angażować się będziemy w ciekawe i atrakcyjne ćwiczenia, mające na celu:
✔ identyfikację osobistego potencjału,
✔ wgląd w marzenia,
✔ weryfikację przekonań o osobistej karierze,
✔ określenie strategii działania na najbliższą przyszłość.

Gdzie i kiedy?
22 września 2018r. (sobota) w godz. 10.00 – 17.00
Dom Psychoterapii Gestalt, ul. Drogomilska 12 lok. 27.
Kameralna grupa od 4 do 6 osób.

Kto prowadzi?
Renata Janik – Dyplomowany trener komunikacji opartej na empatii, z wykształcenia socjolog. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego, szkolenie dla moderatorów innowacyjnego myślenia i wiele szkoleń doskonalących umiejętności trenerskie. Główny wątek zainteresowań w pracy z ludźmi to odkrywanie zasobów, które każdy posiada, aby być wolnym i szczęśliwym człowiekiem. Prowadzi warsztaty grupowe i sesje indywidualne.

Koszt – 200 zł. Osoby zainteresowane proszę o wpłatę zaliczki – 50 zł do dnia 10 wrzesnia 2018.

Zapisy: Renata Janik tel. 502 440 412, renatamjanik@wp.pl

Script logo