Trenerka Personalna Fitness - Agnieszka Dziurdzińska

Jestem dyplomowanym Trenerem Personalnym, certyfikowanym Instruktorem Fitness po dodatkowych kursach z pilatesu, aktywności fizycznej kobiet w ciąży i po porodzie, z metody kattlebell, treningu funkcjonalnego, stretchingu i cross fit, z mobilności i stabilności w kontekście przygotowania sportowca i prewencji urazów, ze zdrowego odżywiania. Uwielbiam jeździć na snowboardzie i na rowerze po górskich i zalesionych terenach. Pasjonuje mnie psychologia sportu a wykształcenie zdobyłam, jako Socjolog. Jestem szczęśliwą mamą i żoną, pełna energii z dozą poczucia humoru oraz dystansu do życia. Kocham swój obecny zawód, bo uszczęśliwiam ludzi i zarażam ich aktywnością dając im jednocześnie przepis na zdrowsze życie.

Trening personalny ze mną, to coś więcej jak tylko zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawienie sylwetki czy powrót do kondycji. To poznawanie swoich możliwości, świadomości swojego ciała i nauka pokonywania swoich słabości, to również ewolucja nawyków i zmiany stylu życia.

Trening personalny jest dla ludzi z charakterem, dla wszystkich tych, którzy świadomie chcą zmienić wygląd, osiągnąć samozadowolenie oraz samopoczucie.

Treningi w sali odbywają się głównie na:

    ul. Rozłogi 8

    ul. Górczewskiej 253 D

    ul. Okocimskiej 3

Treningi w plenerze na terenie Warszawy i okolic. Istnieje też możliwość treningów u Klienta przy odpowiednim metrażu.

Kontakt: 604 405 759, a.dziurdzinska@gmail.com
Koszt spotkania 100zł.

Script logo